Grafické práce

Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide

Jaký druh grafiky potřebujete?

Logo

Logo je prvním kontaktním vizuálem Vašeho zákazníka, a proto je důležité tuto část nezanedbávat. Výstižné a úderné logo je úspěšný vstup do světa bussinesu.

Vizitky

Uvědomujeme si jak "často" se dnes používají vizitky a proto se snažíme vytvářet funkční vizitky, kde rádi využíváme QR kód, objednávky atd.

Tiskoviny

Plakáty, katalogy, průvodní letáky zkrátka všemožné tiskoviny.

nebo potřebujete

Kompletní firemní identitu?

Firemní identita

Často přepisováno anglicky jako corporate identity, je souhrnné označení pro soubor pravidel určujících jak vnější vystupování firmy ke svému okolí a zákazníkům, tak vnitrofiremní vztahy mezi zaměstnanci, systém komunikace, řízení a odměňování. Disponuje tedy určitým součtem vlastností a způsobů prezentace, které spojují organizaci a současně ji od jiné odlišují.

Pro vás to znamená, že vytvoříme souhrn pravidel (design vizitek, hlavičky a patičky dokumentů, podpis emailů atd.) Častokrát jsou tyhle objednávky levnější než jednotlivé objednávky. 

LOGO

Logo je prvním kontaktním vizuálem vašeho zákazníka. A proto je důležité tuhle část nezanedbávat. Výstižné a úderné logo je úspěšný vstup do světa bussinesu.

Vizitky

Uvědomujeme si jak „často“ se dnes používají vizitky a proto se snažíme vytvářet funkční vizitky, kde rádi využíváme QR kód, objednávky atd.

Tiskoviny

Plakáty, katalogy, průvodní letáky zkrátka všemožné tiskoviny.

Kontaktujte nás